Masérství se věnuji od roku 2016 a jsem certifikovaná masérka. Masažní salon Amnesia v Uherském Hradišti Vám nabízím příjemné relaxační, regenerační, tantrické masáže a další příjemné erotické masáže, vše na profesionální úrovni. 

Mým mottem je mimo jiné:

Žít dneškem, žít tady a teď, abych svůj život neminula.

Mít zázemí, být obklopena rodinou, přáteli a dalšími laskavými a vstřícnými lidmi. Každému nechávat jeho životní prostor a přesvědčení, být tolerantní a respektovat se. Mám štěstí, že takové úžasné lidi kolem sebe mám a že si takto vzájemně vycházíme vstříc, moc si toho vážím a snažím se, aby i oni se mnou byli rádi. Udržovat dobré a kvalitní vztahy je v životě hodně důležité, jako i vést ohleduplnou komunikaci a navzájem si věnovat plnou pozornost. Nikoho nesoudit, neměnit, ani neomezovat. 

Stejně tak je pro mě velice důležité umět být jen sama se sebou, vyrovnaná a trpělivá, nic neočekávat a na ničem (na nikom) nelpět. Být vděčná za to jaká jsem a za vše, co mám, co se mě děje a jak to prožívám. Daří se mi to s větším či menším úspěchem, ale dělám pro to, co můžu.

Baví mě život v pohybu, cítím se dobře v přírodě. Ráda cestuji, cvičím, tančím, miluji hudbu, atmosféru živých koncertů, které mě neskutečně nabíjí.

V životě lituji pouze toho, o co jsem se nepokusila. Uvědomuji si, že je normální  někdy nesouhlasit a také vím, že nejtěžší je se rozhodnout.

Nicméně jsem ráda za každého jednotlivce, kterému svým umem ulevím od bolesti, obav, strachu, navrátím mu pohodu a dobrou náladu, udělám mu radost.

Jsem vděčná za to co dělám a co mě dělá v životě šťastnou.


Budete-li chtít mě navštívit v Uherském Hradišti a nasávat příjemnou atmosféru v salonu Amnesia, tak jste srdečně vítáni.