Průběh intimních masáží

Čeká Vás první návštěva erotické masáže v salonu Amnesia v Uherském Hradišti? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsem přesvědčená, že případný ostych či strach z neznámého odložíte ještě ve dveřích.

Zastavte se na chvíli, a vyzkoušejte opravdové uvolnění na vlastní kůži v salonu Amnesia v Uherském Hradišti !

Druhy Masáží:

 • Enjoy 
 • Amnesia ritual 
 • Tantrická masáž 
 • Smyslná masáž “BDSM” ritual
 • Párová tantrická masáž

 

banner

Popis masáží

Enjoy

Erotická masáž je oblíbenou formou relaxace, která vám dovolí zapomenout na všechny každodenní starosti.

Erotická masáž vychází v podstatě z osnov klasické masáže. Zaměřuje se na celé tělo, uvolnění svalů a celkovou regeneraci, avšak na rozdíl od klasické masáže klade důraz na navození, vzrušení a stimulaci smyslů.

Masáž je okořeněná erotickou atmosférou a část celkové doby erotické masáže se zaměřuji přímo na intimní partie, proto je zcela běžnou součástí dokonalé uvonění.

Užijte si smyslnou erotickou masáž a nechte o sebe pečovat .. Klasická erotická masáž představuje příjemně strávený čas plný vzrušení a uvolňujícího napětí. 

 •  Odpočinete si od stresu
 •  Uvolníte se
 •  Povzbudíte své libido

Erotické masáže byly po staletí používány pro povzbudivé účely a v dnešní době bývají okořeněny i zajímavými praktikami.

Erotickou masáž prožijete v příjemném prostředí a klidu. Uvolníte při ní vzniklé napětí, stres a budete se cítit psychicky odpočatí. Svými účinky také zlepšuje krevní oběh, uvolňuje ztuhlé svaly .

Dopřejte si příjemnou Enjoy masáž !

Amnesia ritual

Máte zkušenosti jak s klasickou, tak erotickou masáží, ale chtěli by jste vyzkoušet něco víc pro maximální spokojenost? Pak jistě oceníte další typy erotických masáží, které Vás posunou o další stupeň výše. Klasická i erotická masáž Vás jistě svým způsobem uspokojí, ale v momentě, kdy vyzkoušíte daleko záživnější typy masáží, zjistíte, že existuje celá řada uspokojovacích technik. Říká vám něco pojem Body-To-Body? Že ne? Jinými slovy jde o masáž formou tělo na tělo.

Užijte si žhavou intimní masáž , při které masíruji i svým tělem a zvláštní péči věnuji vašim intimním partiím a erotogenním zónám po celou dobu masáže. 

Při intimní masáži se skvěle uvolníte a vrátí se Vám chuť do života. 

 • Zregenerujete libido
 • Zbavíte se stresu
 • Prožijete dokonalé uvolnění

Intim masáž napomáhá při problémech v sexuální oblasti, navíc zkušenými pohyby účinně rozmasíruju ztuhlá místa a napomůžu k jejich uvolnění.

Dopřejte si smyslnou masáž Amnesia ritual !

Tantrická masáž

Tradiční tantrická masáž Vás neskutečně vzruší, uvolníte při ní nahromaděné napětí a krásně si odpočinete.

 • Získáte novou životní sílu
 • Zažijete elektrizující vzrušení
 • Dokonalé uvolnění 

Tantra masáž v sobě spojuje sexuální i duchovní prvky. Na rozdíl od klasické erotické masáže proto zažijete při tantrické masáži nový rozměr erotična a vzrušení. 

Při masáži si celé vaše tělo uvolní zablokovanou energii a naplní Vás novou životní sílou. Při tantra masáži se používají nejrůznější pomůcky, které povzbudí vaše citlivé smysly. Budu se dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuji zvláštní pozornost. Běžnou částí smyslné tantrické masáže je dokonalé uvolnění.

Dopřejte si dokonale uvolňující tantrickou masáž !

Smyslná masáž “BDSM” ritual

Smyslná masáž je především hra smyslů. Obyčejné zavázání očí vám po deseti minutách tmy a pouhého poslouchání okolních zvuků zvedne adrenalin natolik, že každá další minuta bude více a více vzrušující. Při senzorické deprivaci se navíc zbystřují zbylé smysly jako čich, hmat a sluch, a proto je následná erotická stimulace mnohonásobně účinnější.

Nechte se překvapit, čím Vás přivítám. Rozhodně nebudou chybět pouta, páska přes oči, sexy oblečky a pokud si to budete přát, ani bičík!

Dopřejte si smyslnou masáž “BDSM” ritual !

Párová tantrická masáž

Pár je z tantrického pohledu posvátné spojení mezi Šivou a Šakti a jako takový je nedotknutelný a posvátný. Ctím každý pár a velice si vážím odvahy vědomě rozvíjet, zlepšovat či zpestřovat vztah. Společná tantrická chvíle v posvátném prostoru prohlubuje v páru vzájemnou intimitu a blízkost nejen na úrovni fyzických těl, ale nabízí cestu skutečného splynutí a propojení. 

Doporučuji jakoukoliv párovou aktivitu s partnerem řešit předem, vyjasnit si hranice. Obvykle dárek ve smyslu “překvapení” a přivedení partnera na masáž bez předchozí komunikace v páru způsobí spíše stres a rozjaření než propojení. Buďte i před příchodem na párovou masáž vědomí a těšte se na společný zážitek, laďte se na záměr společné masáže a diskutujte ho. Tím budete energii pro masáž budovat již předem a věřte, vyplatí se to!

Přínosy tantrické masáže pro páry

 • obohacení dosavadního vztahu o nový společný prožitek 
 • masáž pro pár je intenzivnější, hlubší a otevírá nové možnosti ve vztahu 
 • otevřená komunikace v páru ohledně intimity, nastavení hranic, vyjasnění si otevřenosti a uzavřenosti vztahu pro další osoby  
 • možnost společného prozkoumávání a experimentu v bezpečném prostředí, které podporuje stabilitu vztahu a umožňuje šetrně řešit téma žárlivosti 
 • celý pár je opečován – oba jsou přijímající – dostávají masáž, ale zároveň i dávající – umožňují partnerovi odevzdat se v lásce a podpoře – tím může vztah velmi benefitovat 
 • společně můžete prožít tantrické mystické propojení mimo fyzická těla 
 • páry popisují společné prožitky jako energie typu: propojení, splynutí, blaženost, bezprostřední láska, svoboda, povznesení, extáze.